Державне агентство
відновлення та розвитку
інфраструктури України

» Прес-центр » Новини » «Проєкти відновлення: діалог з ринком», - в Одесі відбулася перша зустріч команди Агентства відновлення і представників будівельного бізнесу

«Проєкти відновлення: діалог з ринком», - в Одесі відбулася перша зустріч команди Агентства відновлення і представників будівельного бізнесу

Близько 100 представників будівельних компаній з Одеси, Миколаєва та Херсона взяли участь у першій великій зустрічі з командою Агентства відновлення. Ще біля 50 компаній долучилися в онлайн-форматі.

Побачити ринок та почути проблеми будівельних компаній, ознайомити учасників з проєктами Агентства відновлення та визначитися, що потрібно для ефективнішої співпраці – саме для цього такі зустрічі.

«У найближчі роки держава буде найбільшим замовником проєктів відбудови. Реалізувати ці проєкти якісно і швидко можна за умови, коли між державою і бізнесом буде довіра і чесне партнерство. Я зі свого боку готовий зробити все, щоб ця довіра була», - заявив голова Агентства відновлення Мустафа Найєм.

Наразі Агентство відновлення реалізує понад 300 обʼєктів у 8 областях. Це лише житло та соціальна інфраструктура в тих населених пунктах, які найбільше постраждали від російської агресії. А ще – відновлення зруйнованих і пошкоджених доріг та мостів, модернізація контрольно-пропускних пунктів на державному кордоні для покращення логістики з країнами-партнерами, будівництво захисних споруд для енергетичних обʼєктів.

«Ми багато працюємо над тим, щоб змінити ставлення до державного замовника. Наші підходи до публічних закупівель змінились, ми розробили і затвердили уніфіковані вимоги для всіх учасників, регулярно проводимо консультації з ринком, вже маємо хороші результати», – наголосив Мустафа Найєм.

Команда Агентства презентувала головні зміни у проведенні тендерів на будівництво житлових та соціальних обʼєктів. Тепер усі обласні служби, що є замовниками робіт, працюють за єдиними уніфікованими вимогами.

«У тендерній документації є вся відома замовнику інформація. Це і проєктна документація, і кошториси. Даємо достатньо часу на підготовку пропозиції, значно скоротили кількість необхідних документів і довідок. Розробили уніфіковані кваліфікаційні критерії, які значно спрощують підрядникам участь у закупівлях і в той же час не дають можливостей для маніпуляцій», – розповіла заступниця голови Агентства відновлення Валерія Іванова.

Наступна зустріч «Проєкти відновлення: діалог з ринком» відбудеться 22 листопада у Дніпрі.

Запрошуємо долучитись будівельний бізнес Дніпропетровської, Запорізької, Донецької областей.

Реєстрація за посиланням: http://bit.ly/49n3SmC