Державне агентство
відновлення та розвитку
інфраструктури України

» Громадськості » Безоплатна первинна правова допомога

Безоплатна первинна правова допомога

Згідно з частиною першою статті 7 та статтею 8 Закону України «Про безоплатну правову допомогу» безоплатна первинна правова допомога - вид державної гарантії, що полягає в інформуванні особи про її права і свободи, порядок їх реалізації, відновлення у випадку їх порушення та порядок оскарження рішень, дій чи бездіяльності органів державної влади, органів місцевого самоврядування, посадових і службових осіб.

Право на безоплатну первинну правову допомогу згідно з Конституцією України та цим Законом мають усі особи, які перебувають під юрисдикцією України.

Запити для отримання безоплатної первинної правової допомоги з питань, віднесених до компетенції Державного агентства автомобільних доріг України, слід надсилати на:

  • електрону адресу zvernennya@ukravtodor.gov.ua, або
  • поштову адресу вул. Фізкультури, 9, м. Київ, 03150.            

На виконання постанови Кабінету Міністрів України від 09 грудня 2020 року № 1236 «Про встановлення карантину та запровадження обмежувальних протиепідемічних заходів з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2» та відповідно до пункту 2 наказу Державного агентства автомобільних доріг України від 29 березня 2021 року № 142 «Про організацію роботи Державного агентства автомобільних доріг України» тимчасово припинено проведення особистого прийому громадян в Укравтодорі.

Принагідно інформуємо, що система надання безоплатної правової допомоги працює для того, щоб кожна людина мала можливість захистити свої права.

Детальніше про це можна дізнатись на офіційному веб-сайті Координаційного центру з надання правової допомоги (https://legalaid.gov.ua).

Крім того, для оперативного зв’язку з центрами з надання безоплатної вторинної правової допомоги, надання правової інформації, консультацій та роз’яснень з правових питань тощо діє єдиний телефонний номер системи надання безоплатної правової допомоги 0-800-213-103.