Для потреб прифронтової Сумщини забезпечуємо транспортне сполучення на стратегічно важливих маршрутах. На дорозі, яка з’єднує північні громади з центром області, тривають роботи з ліквідації аварійної ямковості та деформацій дорожнього покриття. Це важливий логістичний маршрут, який забезпечує належний проїзд гуманітарних та військових вантажів, цивільної евакуації.
Представники Агентства відновлення долучилися онлайн до зустрічі на пункті пропуску Дорогуськ фахівців Служби відновлення у Волинській області та експертів зацікавлених організацій Республіки Польща.
Щороку навесні проводимо обстеження доріг державного значення. Це потрібно для того, щоб визначити стан експлуатаційного утримання автошляхів після зими і підготувати їх до літнього сезону.
На ділянках автомобільної дороги Миколаївщини ремонтуємо дорожнє покриття з використанням гарячих асфальтобетонних та щебенево-піщаних сумішей.
Єдиний портал повідомлень викривачів вже понад рік допомагає організаціям ефективно працювати з викриванням корупції. До нього підключилося понад 7,5 тис. організацій, а кількість повідомлень перевищила 4,1 тис.
Це один із проєктів доброго друга України та благодійника Делла Лоя Хансена. Містечко — гарний приклад комплексної відбудови. Такий підхід будемо застосувати при будівництві соціального житла в Україні.
У селі Ягідне на Чернігівщині, яке постраждало внаслідок російської агресії, капітально ремонтуємо 16 багатоквартирних будинків.
ідповідно до рекомендацій, отриманих у результаті обстеження мосту «Лань, що біжить» через річку Смотрич, який знаходиться на дорозі Н-03 Житомир – Чернівці (на виїзді з міста Кам’янець-Подільський в напрямку міста Чернівці) Службою відновлення у Хмельницькій області прийнято рішення щодо запровадження обмежень руху автотранспорту на штучній споруді.
Капітально ремонтуємо 300 метровий міст на одній із доріг державного значення Київщини. Споруду було пошкоджено у березні 2022 року, внаслідок чого одну залізобетонну прогонову будову повністю зруйновано, решту – пошкоджено.
У Закарпатській області представники обласної Служби відновлення спільно з партнерами з Представництва Європейського Союзу та Міжнародної організації з міграції, а також Міжнародного центру розвитку міграційної політики проінспектували інфраструктуру найбільших пунктів пропуску з Угорщиною та Словаччиною. Метою візиту став пошук ефективних рішень, що допоможуть підвищити пропускну здатність ПП.