Державне агентство
відновлення та розвитку
інфраструктури України

» Прес-центр » Новини » У Запоріжжі провели перші відкриті ринкові консультації щодо відбудови чотирьох багатоповерхівок

У Запоріжжі провели перші відкриті ринкові консультації щодо відбудови чотирьох багатоповерхівок

Агентство відновлення працює над відбудовою житлової інфраструктури в Запоріжжі. Вже оголошено тендери на відбудову чотирьох будинків, зруйнованих внаслідок російської агресії.

Щоб врахувати думку учасників ринку, Служба відновлення у Запорізькій області провела перші відкриті ринкові консультації з представниками будівельних компаній – їх долучилося майже 20. 

Учасникам надали загальну технічну інформацію по кожному із 4-х об’єктів відновлення. 

  • Багатоповерхівку по вул. Зестафонська, 8 -  у жовтні 2022 року зруйнувала російська ракета. Від удару обвалився підʼїзд – руйнування з 1 по 8 поверх. Необхідно виконати роботи з демонтажу, відбудови й ремонту. 
    Зокрема, ремонту квартир, відновлення комунікацій, утеплення фасаду, ремонту покрівлі та повести  роботи з благоустрою. 
  • У будинку по вул. Камʼяногірська, 6 –  найбільше зруйнований 1-й підʼїзд. Тут необхідно відновити та посилити несучі конструкції, здійснити ремонт пошкоджених квартир, утеплити фасад та відремонтувати покрівлю. 
  • Дві багатоповерхівки по вул. Запорізька – 2а та 2б були зруйновані ракетним ударом у березні 2023 року. У першому, необхідно розібрати пошкоджені конструкції, провести роботи з відновлення підʼїзду, ремонт сходових клітин, шахти ліфта, ремонт квартир та провести роботи з благоустрою. 
  • У другому будинку –  найбільш пошкоджений 4-й підʼїзд, де треба виконати  демонтаж і відновлення конструкцій та інженерних мереж, квартир й сходових клітин. Також засклити вікна і балкони в сусідніх підʼїздах. 

Під час публічних консультацій також обговорили ключові умови тендерів та кваліфікаційні вимоги, які будуть застосовуватися при проведенні закупівель. Зокрема, Агентство нещодавно затвердило нову методику проведення тендерів на цивільне будівництво. Тепер в тендерній документації оприлюднюється вся відома замовнику інформація щодо об’єкта будівництва, в тому числі вся проєктна документація та кошториси. Передбачено достатньо часу на підготовку пропозиції, зменшується кількість необхідних документів та довідок, додаються запобіжники при виконанні договору та збільшується відповідальність за його порушення.

За результатами ринкових консультацій, фахівці Служби відновлення фіналізують пакет тендерної документації. 


Оголошені тендери на відбудову:

https://prozorro.gov.ua/tender/UA-2023-09-22-006309-a

https://prozorro.gov.ua/tender/UA-2023-09-22-003047-a

https://prozorro.gov.ua/tender/UA-2023-09-25-005529-a

https://prozorro.gov.ua/tender/UA-2023-09-25-013346-a

Запрошуємо взяти участь у тендерах компанії з досвідом робіт на об'єктах цивільного будівництва, готових долучитися до відновлення інфраструктури країни.