Державне агентство
відновлення та розвитку
інфраструктури України

» Прес-центр » Новини » Нова онлайн-послуга для міжнародних перевізників спрощує перетин кордону

Нова онлайн-послуга для міжнародних перевізників спрощує перетин кордону

Міжнародні перевізники зможуть переглядати всі онлайн-бронювання та активні черги у особистому кабінеті в системі «Шлях». Міністерство розвитку громад, територій та інфраструктури запускає таку послугу в межах сервісу єЧерга. 

Нова послуга стала доступною завдяки інтеграції систем єЧерга та «Шлях». 

Це ще один крок назустріч десяткам тисяч перевізників, для яких ми маємо максимально спростити перетин кордону. Адже під час війни частка автомобільних перевезень в імпорті та експорті України зросла в рази. Разом із модернізацією пунктів пропуску, над якою працює команда Агентства відновлення, це суттєвий крок до покращення логістичної спроможності та експортного потенціалу країни. 

Вдосконалення системи триває, працюємо над масштабуванням сервісу для всіх транспортних засобів, які перетинають наш кордон.

Отже, що можуть переглянути перевізники у особистому кабінеті Системи «Шлях» у вкладці «Моя єЧерга»: 

  • Транспортні засоби, зареєстровані в електронній черзі
  • Статус авто в єЧерзі
  • Дані про підприємство, транспортний засіб, причіп
  • Номер вантажної митної декларації

За час функціонування єЧерги кордон за електронним записом вже перетнуло 415 тисяч вантажівок та майже 7 тисяч автобусів. 


Проєкт «Електронна черга перетину кордону» реалізується Міністерством розвитку громад, територій та інфраструктури України у співпраці з Міністерством цифрової трансформації України, Укртрансбезпекою, Державним агентством відновлення та розвитку інфраструктури України, Державною митною службою України, та Державнною прикордонною службою України за підтримки TAPAS Project/Прозорість та підзвітність у держуправлінні та послугах.