Державне агентство
відновлення та розвитку
інфраструктури України

» Прес-центр » Новини » Затверджено Антикорупційну програму Державного агентства відновлення та розвитку інфраструктури України на 2023–2025 роки

Затверджено Антикорупційну програму Державного агентства відновлення та розвитку інфраструктури України на 2023–2025 роки

Цей стратегічний документ визначатиме процес управління корупційними ризиками з урахуванням державної антикорупційної політики.

Впродовж двох місяців в Агентстві відновлення працювала робоча група, яка займалася оцінкою корупційних ризиків, досліджувала внутрішнє та зовнішнє середовище організації, проводила аналіз та ідентифікацію ризиків та заходів з їх мінімізації. До процесу оцінки також були залучені консультанти з антикорупційних питань від Базельського інституту управління та USAID.

«Затверджена антикорупційна програма є результатом співпраці команди Агентства та залучених міжнародних експертів. За допомогою ефективної системи антикорупційних запобіжників і нульової толерантності до зловживань - закладаємо міцний фундамент для успішної відбудови країни», - коментує Мустафа Найєм, Голова Державного агентства відновлення та розвитку інфраструктури України.

За результатами оцінки, в середовищі Агентства відновлення ідентифіковано 38 корупційних ризиків та визначено заходи щодо їх мінімізації. За кожним заходом мінімізації закріплено виконавців, термін та індикатор виконання.

Крім того, наразі Служби відновлення в регіонах на завершальному етапі затвердження власних Антикорупційних програм. Проєкт програми кожної Служби відновлення розміщено на їх офіційних ресурсах для ознайомлення та подальшого публічного обговорення всіх зацікавлених сторін. Антикорупційні програми Служб відновлення розроблено за участі експертів Антикорупційної ініціативи Європейського Союзу (EUACI).

Агентство відновлення пропонує взяти участь у публічному громадському обговоренні проєктів Антикорупційних програм Служб відновлення в регіонах, представникам громадських організацій, закладів освіти та наукових установ, громадським експертам та іншим зацікавленим особам.

Письмові зауваження та пропозиції до проєкту Антикорупційної програми Служби відновлення та заявки для участі у публічному обговоренні просимо надсилати до 28 липня 2023 року на адреси електронних пошт Служб відновлення або на електронну скриньку Сектору з питань запобігання та виявлення корупції Державного агентства відновлення та розвитку інфраструктури України: antycor@restoration.gov.ua

Довідково: Оцінювання корупційних ризиків здійснювалося з урахуванням Методології управління корупційними ризиками, затвердженої наказом Національного агентства з питань запобігання корупції від 28.12.2021 № 830/21, зареєстрованої в Міністерстві юстиції України 17.02.2022 за № 219/37555.