Державне агентство
відновлення та розвитку
інфраструктури України

» Прес-центр » Новини » Сумська область: оголошено перші відкриті торги на відновлення «Тростянецької міської лікарні»

Сумська область: оголошено перші відкриті торги на відновлення «Тростянецької міської лікарні»

Агентство відновлення розпочинає процес відновлення медичної інфраструктури у Сумській області – важливого об’єкта для Тростянецької територіальної громади.

У системі публічних закупівель Prozorro оголошено торги на капітальний ремонт будівель поліклініки, переходу, дитячого відділення, фасаду та ґанків КНП «Тростянецька міська лікарня». Це перші оголошені торги на відновлення в регіоні.

Міська лікарня зазнала значних пошкоджень внаслідок обстрілу важкою артилерією у березні 2022 року. Абсолютно уся будівля посічена уламками та кулями.

Замовники робіт – Служба відновлення та розвитку інфраструктури у Сумській області. Строк подачі пропозицій – до 29 липня.

Запрошуємо зацікавлені будівельні компанії з відповідним досвідом реалізації подібних проєктів брати участь у відкритих торгах.

Деталі про закупівлі за посиланнями:

➡ https://prozorro.gov.ua/tender/UA-2023-07-14-007443-a

➡ https://prozorro.gov.ua/tender/UA-2023-07-19-005509-a

Цього тижня також відбулись відкриті консультації з ринком цивільного будівництва щодо процедур закупівлі робіт на об’єкт відновлення – ремонт багатоквартирного житлового будинку за адресою: м. Тростянець, вул. Благовіщенська, 53.

Наступні об'єкти у Сумській області, по яким будуть оголошені відкриті торги на відновлення – житлова інфраструктура.

Будівельні компанії, що мають досвід реалізації проєктів у цивільному будівництві на конкурентних засадах можуть брати участь у відкритих торгах.