Державне агентство
відновлення та розвитку
інфраструктури України

» Прес-центр » Новини » Відбудова житлової інфраструктури – у Київській області оголошено чергові торги на відновлення

Відбудова житлової інфраструктури – у Київській області оголошено чергові торги на відновлення

У системі публічних закупівель Prozorro оголошено торги на відновлення ще п’яти об’єктів житлової інфраструктури у місті Ірпінь та смт Пісківка.

Всі житлові будинки були частково зруйновані внаслідок ведення бойових дій в регіоні та мають пошкодження несучих та огороджувальних конструкцій.

Пріоритетним напрямком роботи Агентства – є відновлення житлової інфраструктури, зокрема, багатоквартирних житлових будинків, які були зруйновані чи пошкоджені.

Запрошуємо будівельні компанії, що мають досвід реалізації проєктів у цивільному будівництві, на конкурентних засадах взяти участь в оголошених закупівлях.

Агентство відновлення розробило уніфіковані кваліфікаційні вимоги, забезпечивши можливість участі у тендерах усіх будівельних компаній з достатнім досвідом реалізації подібних проєктів, обладнанням, компетентною командою та фінансовою спроможністю їх реалізації.

Кваліфікаційні вимоги до учасників тендерів були підготовлені у рамках співробітницва з UNODC Programme Office in Ukraine, Open Contracting та USAID_ВзаємоДія на основі практики антимонопольного комітету та відкритих консультацій з учасниками ринку.

Як результат, ми отримали зрозумілі та прозорі правила для всіх учасників ринку з відповідними гарантіями щодо якісного виконання проєктів.

▪ Замовником робіт є Служба відновлення у Київській області.

▪ Проєктну документацію надали органи місцевого самоврядування.

▪ Тендерну документацію сформовано за результатами консультацій Агентства відновлення з ринком цивільного будівництва.

Зауважимо, що при оголошенні торгів оприлюднюється вся проєктна документація, це дасть можливість зацікавленим компаніям підготувати виважені тендерні пропозиції.

Деталі про закупівлі за посиланнями

https://prozorro.gov.ua/tender/UA-2023-07-17-010781-a

https://prozorro.gov.ua/tender/UA-2023-07-17-010812-a

https://prozorro.gov.ua/tender/UA-2023-07-17-010860-a

https://prozorro.gov.ua/tender/UA-2023-07-17-010879-a

https://prozorro.gov.ua/tender/UA-2023-07-17-010917-a

Кінцевий строк подачі пропозицій - до 1 серпня

Нагадаємо, у Київській області буде реалізовано 10 об'єктів відновлення житлової інфраструктури та одна адмінбудівля. На перші шість об'єктів відновлення вже проведено тендерні процедури, до 1 серпня будуть визначені переможці ще 5 об'єктів.

Після визначення переможця буде укладено договір та розпочнуться будівельні роботи. Вони будуть виконуватися згідно з чинними будівельними нормами та з урахуванням сучасних вимог щодо термоізоляції та інклюзивності.