Державне агентство
відновлення та розвитку
інфраструктури України

» Прес-центр » Новини » В Укравтодорі презентовано План заходів з протидії корупції

В Укравтодорі презентовано План заходів з протидії корупції

Під головуванням очільника Державного агентства автомобільних доріг України Євгена Кузькіна у вівторок, 5 липня, відбулася нарада, де було презентовано План заходів з протидії корупції. 

Основна мета – вибудувати та інтегрувати ефективну систему управління корупційними ризиками в системі Укравтодору. В основі – затвердження нової антикорупційної політики, програми, кодексу етики та поведінки, контроль за їх імплементацією в підприємствах, установах та організаціях, які входять до сфери управління Укравтодору. Запровадження нових дієвих політик, а також досягнення принципів доброчесності, відкритості та відповідальності. 

Участь у нараді взяли керівники та уповноважені особи підприємств, установ та організацій, які входять до сфери управління Укравтодору. Саме вони відіграють ключову роль у забезпеченні впровадження антикорупційного плану заходів – мають демонструвати «нульову толерантність» до корупції та бути готовими до рішучих кроків у протидії й запобіганні будь-яким корупційним проявам.

Антикорупційний План заходів Укравтодору було схвалено Керівним комітетом високого рівня з питань впровадження Меморандуму про взаєморозуміння між Урядом України та ЄБРР.  Відповідно до Меморандуму успішна реалізація Плану стане прикладом для інших інституцій-партнерів ЄБРР в Україні.