Державне агентство
відновлення та розвитку
інфраструктури України

» Діяльність » регуляторна діяльність » ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО ОПРИЛЮДНЕННЯ ДООПРАЦЬОВАНОГО ПРОЄКТУ НАКАЗУ МІНІСТЕРСТВА РОЗВИТКУ ГРОМАД, ТЕРИТОРІЙ ТА ІНФРАСТРУКТУРИ УКРАЇНИ «ПРО ЗАТВЕРДЖЕННЯ ТИПОВОЇ ФОРМИ ДОГОВОРУ (КОНТРАКТУ) ПРО УТРИМАННЯ АВТОМОБІЛЬНИХ ДОРІГ ЗАГАЛЬНОГО КОРИСТУВАННЯ»

ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО ОПРИЛЮДНЕННЯ ДООПРАЦЬОВАНОГО ПРОЄКТУ НАКАЗУ МІНІСТЕРСТВА РОЗВИТКУ ГРОМАД, ТЕРИТОРІЙ ТА ІНФРАСТРУКТУРИ УКРАЇНИ «ПРО ЗАТВЕРДЖЕННЯ ТИПОВОЇ ФОРМИ ДОГОВОРУ (КОНТРАКТУ) ПРО УТРИМАННЯ АВТОМОБІЛЬНИХ ДОРІГ ЗАГАЛЬНОГО КОРИСТУВАННЯ»

Проєктом акта пропонується затвердити Типову форму договору (контракту) про утримання автомобільних доріг загального користування для вдосконалення ефективності використання бюджетних коштів при виконанні дорожніх робіт та підвищення якості робіт з експлуатаційного утримання автомобільних доріг загального користування державного значення шляхом застосування довгострокових договорів за принципом забезпечення їх експлуатаційного стану відповідно до нормативно-правових актів, норм та стандартів.
 

З метою отримання зауважень та пропозицій до проєкту наказу  «Про затвердження Типової форми договору (контракту) про утримання автомобільних доріг загального користування», (далі – проєкт наказу) Державне агентство відновлення та розвитку інфраструктури України оголошує про його публікацію.

Повний пакет документів до проєкту акта розміщено на офіційному веб-сайті Агентства відновлення: restoration.gov.ua (розділ «Діяльність»; підрозділ «Регуляторна діяльність»).

 

Строк приймання пропозицій та зауважень до проєкту регуляторного акта становить 1 місяць з дня оприлюднення проєкту регуляторного акта та аналізу регуляторного впливу. Зауваження та пропозиції приймаються у письмовому та/або електронному вигляді:

Державне агентство відновлення та розвитку інфраструктури України (вул. Фізкультури, 9, м. Київ, 03150), e-mail: myanovska.ov@ukravtodor.gov.ua.

Державна регуляторна служба України (вул. Арсенальна, 9/11, м. Київ, 01011), e-mail: inform@drs.gov.ua, inform@dkrp.gov.ua.

 

Відповідальні виконавці:

М’яновська Ольга Вікторівна – заступник начальника управління - начальник відділу експлуатаційного утримання управління експлуатаційного утримання Департаменту автомобільних доріг Агентства відновлення, тел.: (044) 287-63-00.

Файли для завантажування