Державне агентство
відновлення та розвитку
інфраструктури України

» Діяльність » регуляторна діяльність » ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО ОПРИЛЮДНЕННЯ ПРОЄКТУ ПОСТАНОВИ "ПРО ВНЕСЕННЯ ЗМІН ДО ПРАВИЛ ДОРОЖНЬОГО РУХУ І ПОСТАНОВИ КАБІНЕТУ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ ВІД 27 ЧЕРВНЯ 2007 Р. № 879 "ПРО ЗАХОДИ ЩОДО ЗБЕРЕЖЕННЯ АВТОМОБІЛЬНИХ ДОРІГ ЗАГАЛЬНОГО КОРИСТУВАННЯ"

ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО ОПРИЛЮДНЕННЯ ПРОЄКТУ ПОСТАНОВИ "ПРО ВНЕСЕННЯ ЗМІН ДО ПРАВИЛ ДОРОЖНЬОГО РУХУ І ПОСТАНОВИ КАБІНЕТУ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ ВІД 27 ЧЕРВНЯ 2007 Р. № 879 "ПРО ЗАХОДИ ЩОДО ЗБЕРЕЖЕННЯ АВТОМОБІЛЬНИХ ДОРІГ ЗАГАЛЬНОГО КОРИСТУВАННЯ"

Повідомлення про оприлюднення проєкту постанови Кабінету Міністрів України " Про внесення змін до Правил дорожнього руху і постанови Кабінету Міністрів України від 27 червня 2007 р. № 879 " Про заходи щодо збереження автомобільних доріг загального користування". 

З метою отримання зауважень та пропозицій до проєкту постанови Кабінету Міністрів України " Про внесення змін до Правил дорожнього руху і постанови Кабінету Міністрів України від 27 червня 2007 р. № 879 " Про заходи щодо збереження автомобільних доріг загального користування" (далі - проєкт постанови) Укравтодор оголошує про його публікацію.

Повний пакет документів до проєкту постанови розміщено на офіційному вебсайті Державного агентства автомобільних доріг України: https://ukravtodor.gov.ua (розділ "Діяльність", підрозділ "Регуляторна діяльність" та у розділі Громадськості). 

Державне агентство автомобільних доріг України (вул. Фізкультури,9, м. Київ, 03150), e-mail: bezpeka2@ukravtodor.gov.ua.

Державна регуляторна служба України (вул. Арсенальна, 9/11, м. Київ, 01011), e-mail: inform@dkrp.gov.ua.

Відповідальні виконавці: Голоцван Олександр Васильович - начальник відділу безпеки руху Управління експлуатації та безпеки руху Укравтодору, тел.: (044) 287-72-00. 

 

 

Файли для завантажування