Державне агентство
відновлення та розвитку
інфраструктури України

» Діяльність » Оголошення » МЕТОДИЧНІ РЕКОМЕНДАЦІЇ щодо формування тендерної документації та проведення процедури закупівель робіт і послуг, пов’язаних з відбудовою об’єктів цивільної інфраструктури (будівель)

МЕТОДИЧНІ РЕКОМЕНДАЦІЇ щодо формування тендерної документації та проведення процедури закупівель робіт і послуг, пов’язаних з відбудовою об’єктів цивільної інфраструктури (будівель)

Агентство відновлення розробило єдину методику проведення тендерів на відбудову цивільних обʼєктів.

Відбудова обʼєктів цивільної інфраструктури, зруйнованої через війну, – один з головних напрямків роботи Агентства відновлення. Щоб спростити бізнесу і нашим замовникам (а це обласні Служби відновлення) підготовку і проведення закупівель, Агентство розробило нові рекомендації щодо формування тендерної документації та проведення самих тендерів на відбудову таких обʼєктів цивільної інфраструктури. Це частина великого проєкту зі стандартизації всіх закупівель обласних служб.

 

Зауваження та пропозиції до Методичних рекомендацій щодо формування тендерної документації та проведення процедури закупівель робіт і послуг, пов’язаних з відбудовою об’єктів цивільної інфраструктури (будівель) можна залишити на e-mail: prozori.torhy@restoration.gov.ua. 

Файли для завантажування