Державне агентство
відновлення та розвитку
інфраструктури України

» Діяльність » міжнародне співробітництво та інвестиції » Організація чорноморського економічного співробітництва (ОЧЕС)

Організація чорноморського економічного співробітництва (ОЧЕС)

ОЧЕС заснована 25 червня 1992 року з підписанням Стамбульської декларації, яка визначала загальні рамки діяльності цього міждержавного об’єднання. До організації входять 12 країн, у тому числі Україна. Відповідно до Статуту держави-члени співпрацюють за такими напрямками як торгівля та економічний розвиток, банківська справа i фінанси, зв’язок; енергетика, транспорт, сільське господарство i аграрний сектор, охорона здоров’я i фармацевтика, охорона навколишнього середовища, туризм, наука i технології, співробітництво у сфері культури, обмін статистичними даними та економічною інформацією, співробітництво між митними органами, гуманітарні контакти, боротьба з організованою злочинністю тощо.

У рамках співпраці з ОЧЕС, підписано 19.04.2007 та ратифіковано Законом України від 16.09.2008 Меморандум стосовно скоординованого розвитку Чорноморської окружної автомагістралі.

Відповідно до Меморандуму Укравтодор приймає участь у засіданнях Керівного Комітету Чорноморської окружної автомагістралі.

Офіційний сайт Організайії чорноморського економічного співробітництва (ОЧЕС): https://www.bsec-organization.org/aoc/Pages/default.aspx