Державне агентство
відновлення та розвитку
інфраструктури України

» Діяльність » міжнародне співробітництво та інвестиції » Міжнародні угоди

Міжнародні угоди

  1. Кредитна Угода між Україною та Європейським банком реконструкції та розвитку «Відновлення автомагістралі М-06 та реформа фінансування сектору автомобільних доріг» (I Проект)
  2.  Кредитна Угода між Україною та ЄБРР «Ремонт автомобільної дороги Київ – Чоп» (II Проект)
  3. Кредитна Угода між Україною та ЄБРР «Ремонт автомобільної дороги Київ – Чоп» (III Проект)
  4. Фінансова Угода між Україною і ЄІБ «Україна – проект європейських доріг України»
  5. Кредитна угода між Україною та Європейським банком реконструкції та розвитку Проект «Покращення транспортно-експлуатаційного стану автомобільних доріг на під’їздах до м. Київ»
  6. Фінансова угода між Україною та Європейським інвестиційним банком Проект «Європейські дороги України II (Покращення транспортно-експлуатаційного стану автомобільних доріг на під’їздах до м. Київ)»
  7. Угода про позику між Україною та Міжнародним банком реконструкції та розвитку «Покращення автомобільних доріг та безпеки руху»
  8. Готуються до підписання дві угоди: Угода між Кабінетом Міністрів України та Урядом Угорської Республіки про експлуатацію, утримання та реконструкцію автодорожніх мостів на українсько-угорському державному кордоні та Угода між Кабінетом Міністрів України та Урядом Республіки Польща про утримання прикордонних дорожніх мостових об’єктів на українсько-польському державному кордоні.
  9.  Концепція підвищення експлуатаційної надійності мостових споруд на автомобільних дорогах держав – учасниць СНД на 2008 - 2015 роки
  10. Угода між Кабінетом Міністрів України та Урядом Угорської Республіки про точки з’єднання автомобільних доріг на українсько-угорському кордоні у рамках П’ятого пан’європейського транспортного коридору