Державне агентство
відновлення та розвитку
інфраструктури України

» Агентство » Іванова Валерія Ігорівна

Іванова Валерія Ігорівна

Валерія Іванова -  досвідчений фахівець з антикорупційної роботи та комплаєнсу. В Агентстві координує розбудову антикорупційної інфраструктури та забезпечує підзвітність та прозорість процесів відновлення. 

Освіта – вища, магістр

У 2016 році закінчила Дніпропетровський національний університет імені Олеся Гончара за спеціальністю «Журналістика».

Трудова діяльність

З 09.2014 по 10.2017 - працювала журналістом, редактором, керівником знімальних груп у низці українських медіа. 

З 10.2017 по 09.2020 – фізична особа – підприємець, співпрацювала з групою проектів Bihus.Info, надавала послуги з організації виконання контрактів з міжнародними донорами в рамках грантових угод з Агентством США з міжнародного розвитку (USAID), Антикорупційною ініціативою ЄС (EUACI), OCCRP (Organized Crime and Corruption Reporting Project) спрямованих на боротьбу з корупцією в органах влади та посилення громадського контролю за прозорістю їхньої діяльності.

09.2020 - 01.2022  -  головний спеціаліст відділу аналізу корупційних ризиків управління стратегічного аналізу з питань запобігання корупції Департаменту запобігання та виявлення корупції Національного агентства з питань запобігання корупції (з 11.2022 - керівник напрямку аналізу корупційних ризиків Національного агентства з питань запобігання корупції). 

02.2023 - 03.2023 - радник Голови Державного агентства відновлення та розвитку інфраструктури України з питань антикорупційної роботи та комплаєнсу на громадських засадах.

10.03.2023 призначена заступником Голови Державного агентства відновлення та розвитку інфраструктури України.