Державне агентство
відновлення та розвитку
інфраструктури України

» Прес-центр » Новини » Розпочали відбудову поліклініки в Тростянці

Розпочали відбудову поліклініки в Тростянці

У Тростянці Сумської області розпочали відбудовувати поліклініку КНП «Тростянецької міської лікарні». Тут медичну допомогу отримують близько 35 тисяч мешканців із Тростянця та сусідньої громади.

Відновлення поліклініки, пошкодженої російськими військами, важливе для пацієнтів та лікарів. Зараз будівельники утеплюють фасади поліклініки.

Корпуси Тростянецької лікарні та поліклініка були сильно пошкоджені у березні 2022 року. Російські танки прямим наведенням розстрілювали заклад, де тоді перебували пацієнти та медики. У будівлі поліклініки на другому та третьому поверхах майже повністю зруйновані внутрішні стіни. Заклад фактично намагалися знищити, спричинивши пожежу.

17 жовтня Агентство відновлення оголосило тендер на капітальний ремонт приміщень поліклініки. 13 листопада уклали договір із переможцем. Проведення тендеру дало змогу зменшити очікувану вартість робіт майже на 4,5 млн грн.

За проєктом тут замінять покриття покрівлі, відновлять зруйновані перегородки, замінять пошкоджені вікна та двері на сучасні енергозберігаючі. Буде відновлено опорядження стін, стелі, покриття підлоги. Також повністю відновлять всі основні комунікації і підключать їх до мереж, встановлять сантехнічні прибори та вентиляційне обладнання.

Завершення відбудови медичного закладу в Тростянці заплановане на серпень 2024 року.