Державне агентство
відновлення та розвитку
інфраструктури України

» Прес-центр » Новини » Запрошуємо будівельні компанії до участі в публічних консультаціях з питань відбудови Посад-Покровського

Запрошуємо будівельні компанії до участі в публічних консультаціях з питань відбудови Посад-Покровського

Служба відновлення у Херсонській області 25 вересня проведе публічні ринкові консультації щодо тендерів із цивільного будівництва у Посад-Покровському.

Зокрема, розглядатиметься питання підготовки до оголошення торгів на нове будівництво приватних будинків. Це 13 будинків площею 50 кв.м, 40 будинків площею 70 кв. м, 22 будинки площею 90 кв. м та 6 будинків на 120 і 140 кв. м.

Під час публічних консультацій представникам компаній буде надано загальну інформацію щодо концепції відбудови села та об’єктів будівництва. Учасники зустрічі обговорять ключові умови тендерів та кваліфікаційні вимоги, які будуть застосовуватися при проведенні закупівель. Компанії зможуть задати всі питання та надати свої пропозиції. За результатами зустрічі буде фіналізовано пакет тендерної документації.

Запрошуємо долучитися всі компанії, які хочуть взяти участь у відбудові Посад-Покровського.

Нагадаємо, що відбудову села Агентство здійснює відповідно до постанови Уряду № 382 про експериментальний проєкт щодо відновлення населених пунктів, які постраждали внаслідок збройної агресії рф.

До початку повномасштабного вторгнення у Посад-Покровському проживало більше 2 тисяч осіб. Але постійними обстрілами окупанти практично зрівняли село із землею, майже тисяча споруд, у тому числі приватних будинків, обʼєктів комунальної власності, була пошкоджена чи зруйнована вщент.

Зараз уже тривають відновлювальні роботи на центральній вулиці. На черзі – зведення нових житлових будинків, відповідно до концепції села, яку затверджували із врахуванням думки мешканців.

Також визначені обʼєкти відбудови: приватні житлові будинки, навчально-виховний комплекс, будинок сільської ради, центр безпеки та нова амбулаторія, відновлення газо-, водо-, електропостачання, а також капремонт автодороги та будівництво обхідної ділянки, вулично-дорожня мережа і комунікації.

Долучитися до публічних консультацій, які відбудуться в онлайн-форматі 25 вересня о 14:00, можна за посиланням:

https://us05web.zoom.us/j/5032184784...