Державне агентство
відновлення та розвитку
інфраструктури України

» Прес-центр » Новини » Запрошуємо будівельні компанії до участі в публічних консультаціях з відбудови житла в Запоріжжі

Запрошуємо будівельні компанії до участі в публічних консультаціях з відбудови житла в Запоріжжі

Служба відновлення у Запорізькій області 21 вересня проведе публічні ринкові консультації щодо тендерів із ремонту багатоквартирних житлових будинків у Запоріжжі.

Розглядатиметься питання підготовки до оголошення торгів на капітальний ремонт будинків. Під час публічних консультацій представникам компаній буде надано загальну інформацію щодо об’єктів будівництва. Учасники зустрічі обговорять ключові умови тендерів та кваліфікаційні вимоги, які будуть застосовуватися при проведенні закупівель.

Компанії зможуть задати всі питання та надати свої пропозиції. За результатами зустрічі буде фіналізовано пакет тендерної документації.

Долучитися до публічних консультацій можна офлайн 21 вересня о 10:00 за адресою: м. Запоріжжя, вул Українська, 50 та в онлайн-форматі.

Для реєстрації просимо заповнити форму: https://forms.gle/DGCuczc4rEySc3CQ9

Нагадаємо, Агентство розробило єдину методику проведення тендерів на відбудову цивільних обʼєктів https://restoration.gov.ua/press/news/57151.html, де прописані уніфіковані кваліфікаційні вимоги до учасників.