Державне агентство
відновлення та розвитку
інфраструктури України

» Прес-центр » Новини » Британські партнери допомагатимуть Агентству відновлення посилити управління проєктами

Британські партнери допомагатимуть Агентству відновлення посилити управління проєктами

Обмін технічними знаннями, консультаціями та досвідом в інфраструктурній сфері – такою є мета співпраці Агентства відновлення та Міністерства розвитку громад, територій та інфраструктури України з Міністерством закордонних справ, у справах Співдружності націй та розвитку Сполученого Королівства Великої Британії та Північної Ірландії (FCDO).

Представники установ зустрілися в Києві та підписали Меморандум про співпрацю. Участь у зустрічі взяли: голова Агентства відновлення Мустафа Найєм, заступник голови Агентства з питань цифрового розвитку Роман Комендант, фахівці з управління проєктами та посилення інституційної спроможності Агентства. FCDO представляли керівник Руперт Сібом та радниця Аманда Дафф. Учасниками заходу були також представники KPMG Андрій Тимошенко та Дмитро Романович.

Учасники зустрічі обговорили, як посилити спроможність Агентства відновлення, запровадивши найкращі практики управління проєктами.

Домовилися про те, що Агентство відновлення може розраховувати на допомогу британського Департаменту інфраструктури та проєктів (ІРА) у напрямку розвитку потенціалу вищих посадових осіб, керівників середньої ланки. Це навчання і підвищення кваліфікації.

Також IPA допомагатиме в розробці методологій реалізації інфраструктурних проєктів, проводитиме регулярні онлайн або особисті зустрічі щодо результатів роботи.

«За останні 15 років міжнародна команда IPA працювала з 60 країнами світу. Та допомогла створити низку об'єктів інфраструктури по всьому світу.

Серед її пріоритетів – створення найефективнішої проектної системи у світі. Такий досвід дуже важливий для нас, оскільки зараз реалізація багатьох наших проєктів вимагає ефективних управлінських рішень, нових підходів та стратегій», - сказав голова Агентства відновлення Мустафа Найєм.

FCDO координуватиме допомогу, яка буде надаватися відповідно до укладеного Меморандуму, з підтримкою інших органів Великої Британії.

Зазначимо, що спільні дії в напрямку розвитку інфраструктурних проєктів визначені Британсько-українською робочою групою з питань інфраструктури (Infrastructure Taskforce) у 2022 році.