Державне агентство
відновлення та розвитку
інфраструктури України

» Прес-центр » Новини » Забезпечуємо логістику між центральними регіонами: на якому етапі ремонт мосту через річку Сула на Полтавщині

Забезпечуємо логістику між центральними регіонами: на якому етапі ремонт мосту через річку Сула на Полтавщині

Агентство відновлення продовжує ремонт 200-метрового мосту через річку Сула поблизу села Липове на Полтавщині. Наразі будівельники розпочали нанесення гідроізоляції. Роботи виконують у межах реконструкції металевої прогонової будови та капітального ремонту правобережних заплавних прогонів мосту. Згодом на тротуарах нанесуть шар зносу, а на проїзній частині влаштують гусасфальт. Паралельно тут укріплюють конуси бутовим каменем, влаштовують систему водовідведення, наносять антикорозійне покриття на прогонову будову.

Міст через Сулу на трасі Н-08 Бориспіль – Маріуполь ремонтується вперше за останні 60 років.

Він забезпечує логістику між Київською, Черкаською, Полтавською, Кіровоградською та Дніпропетровською областями.

Переправа не працювала з 2021 року. Проєкт не вдалося завершити раніше через повномасштабне вторгнення росії. Та зважаючи на важливість цього обʼєкта для забезпечення логістичного сполучення в центрі країни, в листопаді 2022 року Агентство відновлення «розморозило» капітальний ремонт.

Загалом у центральних регіонах Агентство відновлення завершило реконструкцію 3 мостів (у Вінницькій області) та відновлює ще 5. Це 4 мости на Кіровоградщині і міст через Сулу на Полтавщині.