Державне агентство
відновлення та розвитку
інфраструктури України

» Прес-центр » Новини » Прозорість та доброчесність у фокусі Укравтодору

Прозорість та доброчесність у фокусі Укравтодору

Сьогодні, у  Міжнародний день боротьби з корупцією,  Укравтодор в черговий раз наголошує на тому, що пріоритетом для всіх органів державної влади має стати боротьба з корупцією. Це відображено в ухваленій Верховною Радою України 20 червня 2022 року Антикорупційній стратегії на 2021–2025 роки, яка визначає пріоритети післявоєнного курсу нашої держави. Він спрямований на досягнення суттєвого прогресу в запобіганні та протидії корупції, а також забезпечення злагодженості й системності антикорупційної діяльності всіх органів державної влади.

Принагідно наголосимо, що Укравтодор є першою інституцією в Україні яка реалізує План заходів з протидії корупції спільно з ЄБРР та Базельським інститутом держуправління, який схвалено Керівним комітетом високого рівня з питань впровадження Меморандуму про взаєморозуміння між Урядом України та Європейським банком реконструкції та розвитку.

Наша головна мета – побудувати і запровадити ефективну та дієву систему запобігання та протидії корупції та досягти найвищого рівня доброчесності в системі Укравтодору.

У цей складний для країни час саме від принциповості та незаангажованості представників державних органів залежить майбутнє нашої країни, її цілісність та європейська інтеграція як цивілізаційний вибір народу України.

Нагадуємо, що повідомити про корупцію можна скориставшись формою на сайті: https://ukravtodor.gov.ua/50315/53136.html.