Державне агентство
відновлення та розвитку
інфраструктури України

» Діяльність » міжнародне співробітництво та інвестиції » Підготовка та реалізація інвестиційних проектів у дорожній галузі за рахунок державних капітальних вкладень

Підготовка та реалізація інвестиційних проектів у дорожній галузі за рахунок державних капітальних вкладень

Відповідно до положень Бюджетного Кодексу України у 2015 році прийнята постанова Кабінету Міністрів України від 25.07.2015 № 571 «Деякі питання управління державними інвестиціями».

Прийняття такої постанови дозволило розпочати підготовку та реалізацію інфраструктурних проектів у дорожній галузі за рахунок державних капітальних вкладень, тобто за рахунок коштів державного бюджету, без залучення кредитних коштів, які не завжди є вигідними для держави Україна.

Законодавчою базою для підготовки та реалізації таких проектів є, як вже зазначалося, Бюджетний Кодекс України, постанова Кабінету Міністрів України від 25.07.2015 № 571 «Деякі питання управління державними інвестиціями» та Закон України «Про інвестиційну діяльність».

У 2016 році за такою схемою розпочато реалізацію державного інвестиційного проекту «Покращення стану автомобільних доріг загального користування у Львівській області».

У 2017 році розпочато реалізацію проекту «Розвиток автомобільної дороги Н-31 Дніпро – Царичанка – Кобеляки – Решетилівка».

На сьогодні реалізація вищенаведених інвестиційних проектів триває.

Файли для завантажування